KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15154063
nr 1515 4063
Per Flemming
(f. 1940), Danmark
Oljemålning, "Drivtömmer / Fregment", monogramsignerade. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 82x82 cm
Per Flemming, dansk bildkonstnär född 1940.
Utrop:
800 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 16 januari 2023
kl 18:13:47
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.600 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
6
1.800 kr
1.900 kr
7
2.000 kr
2.200 kr
7